Vítejte v Chaos® Cosmos

Vítejte v Chaos® Cosmos

S prvním upgradem V-Ray 5 získávají uživatelé zcela novou službu, která je poskytována zdarma.

Vítejte v Chaos® Cosmos

Po volbě nové ikony z nástrojové lišty V-Ray (a případném vyžádání přihlášení), se před vámi zobrazí okno prohlížeče se širokou nabídkou 3D objektů (3D modely nábytku, stromů, automobilů, lidí a další), které jsou optimalizovány jak pro SketchU tak i pro V-Ray renderování. Komponenty vypadají atraktivně a nezatěžují scénu SketchUp.

A ještě jeden bonus! 3D objekty z Chaos Cosmos jsou „smart“, což znamená, že automaticky zobrazují správné množství detailů. Ve výřezu jsou „odlehčené“ pro hladkou interaktivitu modelu. Ve V-Ray Vision jsou podrobnější a optimalizované pro práci v reálném času. A v Chaos Vantage nebo při vykreslování pomocí V-Ray se zobrazují ve fotorealistických detailech.

Vítejte v Chaos® Cosmos

Další součástí nabídky jsou HDRI snímky s vysoce dynamickým rozsahem oblohy a okolí pro ještě větší realističnost vizualizací. HDRI jednoduše načtete do okolního prostředí, případně vložíte do světelného objektu DOME Light.

Vítejte v Chaos® Cosmos

Knihovní prvky po importování do modelového okna SketchUp jsou zobrazovány prostřednictvím zjednodušené geometrie a skutečná podoba se projeví až při renderování scény. Díky této technologii ušetříte na velikosti souboru SketchUp.

Vítejte v Chaos® Cosmos

V-Ray nyní jako součást SketchUp Studio

Nezapomeňte, nyní je V-Ray součástí SketchUp Studio verze. Pod jedním přihlášením tak máte k dispozici SketchUp, V-Ray a Trimble Scan Essentials. Více zde

Komentáře

Přidat komentář