Studentská licence

Studentská licence SketchUp je zcela stejná jako licence komerční. Zahrnuje veškeré funkce PRO verze včetně aplikace LayOut a StyleBuilder. Platnost licence je jeden (kalendářní) rok.
Poptávka →

Licence pro pedagogy

Učitelé mají nárok na bezplatnou licenci SketchUp Pro na jeden (kalendářní) rok. Pro získání licence musí učitel doložit ujednání o nekomerčnosti s razítkem školy.

Školní licence

Sítová licence je určena pro učebny / laboratoře vzdělávacích institucí. Sítová licence se zakupuje v minimální počtu 5 míst na jeden rok.

Školní předplatné

Sítová licence je určena pro učebny/laboratoře vzdělávacích institucí pracujících s notebooky. Licence je určena pro každého studenta extra.

Licence SketchUp EDU - pro účely studia a výuky

 

EDU_Hero1

SketchUp EDU - student

Časově omezené licence na 1 rok
V rámci nákupu máte k dispozici aktualizace programu, platné po dobu platnosti licence. Studentská licence je zcela totožná jako Pro verze SketchUp, ale nelze ji používat ke komerčním účelům.
1 299 Kč

SketchUp EDU - učitel

Časově omezená licence na 1 rok
Učitelé mají nárok na licenci zdarma na 1 rok - další rok je licence již placená. Objednávku je nutné doložit platným průkazem a ujednáním. Podrobné informace vám poskytnou pracovníci SketchUp: sketchup@3epraha.cz
Bezplatná licence

SketchUp EDU - škola, sítová licence

Časově omezená licence na 1 rok
EDU licence pro školní instituce je dodávána formou sítových licencí. Cena za jedno místo 690 Kč bez DPH. Minimální počet míst pro sítovou mulilicenci je 5. Nabídku vám připravíme na míru, kontakt: sketchup@3epraha.cz
710 Kč / 1 místo (min.5)

SketchUp Studio - předplatné

Časově omezená licence na 1 rok
Nový produkt od výrobce Trimble, SketchUp Studio pro školy – roční předplatné. Produkt funguje na principu hromadného up-loadu studentských emailů. Předplatné mohou používat na svých osobních laptopech. Přihlásit se mohou odkudkoliv kdykoliv. Studentovi přidělíte předplatné produktu SketchUp na jeho emailovou adresu. Emaily můžete přidávat a odebírat dle počtu zakoupených míst.
Od 1 200 Kč / 1 místo (min. 10)

Vzdělávací sekce pro školy a studenty

Školní uživatelé mají možnost získat přístup do členské sekce SketchUp EDU - naleznete zde demo verze s českou lokalizací, výukové materiály a příklady.