Interiérový design 

Software pro návrh interiéru vám pomůže snadno realizovat komplexní služby pro vašeho zákazníka.

Prod-Viewer-S2@1200-1

Vize zákazníka

Software pro návrh interiéru vám pomáhá mnohem snadněji plánovat a realizovat projekt interiérového designu. Se SketchUpem je vytváření prostoru a půdorysů, modelování nábytku, doplnění místností a experimentování s barvami jednoduché a efektivní.

Návrh interiéru pomocí SketchUp vám umožňuje přesně modelovat vaše nápady, takže můžete sdílet svou vizi s klienty a dodavateli. Změna dispozic, barevných schémat a nábytku nebyla nikdy jednodušší.

 

SketchUp pro interiérové ​​designéry

 

SketchUp je vynikající volbou pro většinu návrhářů. Modelovací nástroje jsou jednoduché a intuitivní a umožňují vám rychle se pustit do práce. Software je také cenově velmi konkurenceschopný; levné předplatné zahrnuje cloudové úložiště souborů a přístup ke stovkám modelů výrobců v 3D Warehouse, což šetří ještě více času a úsilí.

Díky fotorealistickému vykreslování snižuje SketchUp úsilí potřebné k „zobrazení“ konečného výsledku vašich návrhů. Váš 3D model je vysoce přesný, pokud jde o rozměry, barvy, osvětlení a vzhled, takže to, co klienti vidí, je přesně to, jak budou hotové interiéry vypadat, když ho předvedete

Komerční prostory

SketchUp Pro, který se zdánlivě snadno používá, je také neuvěřitelně výkonný. Designové nástroje a funkce jsou více než dostatečně robustní pro použití profesionálními interiérovými designéry a komerčními designovými firmami. A víc než jen to, SketchUp lze použít k definování plánů projektu, abyste mohli svým dodavatelům vydávat práci a pokyny. 3D modely lze také sdílet, aby každý věděl, na čem pracuje.

Rekonstrukce

SketchUp Pro lze použít pro jakýkoli projekt interního designu. Nástroje pro 3D modelování vám umožňují plánovat velké projekty, jako je úprava kuchyně a koupelen nebo rozsáhlé přestavby obytných prostor. Nebo můžete provádět velmi jednoduché úkoly, jako je přeskupování nábytku nebo změna barevných schémat. S přesným 3D vykreslením vnitřního prostoru můžete upravovat, zdokonalovat a předělávat, jak chcete, dokud nezískáte dokonalý design.

Není třeba modelovat od nuly

Návrh interiéru může být náročný na čas a práci, když musíte modelovat každý kus nábytku. Proces však můžete urychlit pomocí aplikace SketchUp Pro, protože vaše předplatné softwaru pro návrh interiéru zahrnuje přístup do Galerie 3D objektů. 3D Warehouse je rozsáhlá knihovna předem sestavených modelů a objektů, které lze stáhnout a zahrnout do vašich návrhů. Zahrnuty jsou také tisíce modelů od výrobců; můžete si stáhnout předpřipravené modely konkrétních kusů nábytku, připravené k přímému použití ve vašem návrhu.

Naučte se SketchUp pro interiérový design

SketchUp je známý tím, že se snadno učí a umožňuje interiérovým designérům rychle se pustit do práce. Vše se děje pomocí jednoduchého a intuitivního ovládání. K dispozici je mnoho zdrojů, výukových programů a školicích kurzů , které vám pomohou se se SketchUp pro interiérový design vypořádat.

Využít taktéž můžete naše kurzy SketchUp prezenční anebo online: https://sketchup.cz/skoleni/

Lokalizovaná vide zde - youtube 

4

Používají interiéroví designéři SketchUp?

Ano, tisíce komerčních návrhářů interiérů po celém světě používají SketchUp Pro jako součást své sady nástrojů. Síla, flexibilita a jednoduchost SketchUp Pro pomáhá zkušeným profesionálním designérům dodávat svým klientům úchvatné interiéry.

Jak kreslíte interiéry v aplikaci SketchUp?

Návrh interiéru pomocí SketchUp je jednoduchý proces: Nejprve nakreslete půdorys ve dvou rozměrech pomocí měření z vnitřního prostoru. Pro maximální přesnost použijte měření v plném rozsahu. Dále rozšiřte svůj model do tří rozměrů přidáním stěn, oken, dveří a dalších prvků prostoru. Nakonec přidejte nábytek, podlahové krytiny, barvy a tapety, abyste dokončili „vzhled“ a oživili svou vizi. Jak jednoduchý je proces, můžete vidět zde .

Jaký je nejlepší software pro návrh interiéru?

„Nejlepší“ software pro návrh interiéru je často osobní preferencí , ale ve většině případů to bude aplikace, která vám umožní převést vaši vizi do 3D modelu nejrychleji a nejefektivněji. Na výběr je mnoho různých aplikací a některé budou vašim potřebám vyhovovat lépe než jiné. Díky snadnému použití a rozsáhlé 3D Warehouse existujících tvarů a modelů je SketchUp Pro široce uznáván jako jeden z nejkomplexnějších softwarových balíků pro 3D návrh, které jsou dnes k dispozici. Proč nevyužít bezplatnou zkušební verzi SketchUp Pro a přesvědčit se na vlastní oči?