SketchUp PROMO akce 

Co je nového ve  SketchUpu 2018? 

Obnova Vaši stávající licence SketchUp Pro s propadlým (neaktivním) aktualizačním servisem

Každý uživatel SketchUp Pro s propadlým (neaktivním) aktualizačním servisem může využít jarní PROMO akci a obnovit svou licenci za zvýhodněnou cenu. Aktualizační servis je možné obnovit pouze do 3 let od data jeho ukončení - následně jakákoliv možnost obnovy zaniká. 

 

 • Obnova aktualizačního servisu do 1 roku → sleva 30%
  Pokud jste přerušili aktualizační servis na méně než 1 rok - uhradíte nižší poplatek za obnovu. K obnově je nutné dokoupit aktualizační servis na 1 rok. Zvýhodněná celková cena 4.654 Kč / 180,90 € (plná cena bez slevy 5.170 Kč / 201 €).
 • Obnova aktualizačního servisu po 1 roce → sleva 30%
  Pokud jste přerušili aktualizační servis na více než 1 rok - uhradíte vyšší poplatek za obnovu. K obnově je nutné dokoupit aktualizační servis na 1 rok. Ale pokud je Váš aktualizační servis propadlý více jak 3 roky licenci nelze vůbec obnovit. Zvýhodněná celková cena 5.655 Kč / 219,40 € (plná cena bez slevy 6.600 Kč / 256 €).

... a tím nekončíme! Každý uživatel, který obnoví svou stávající licenci má možnost zakoupit novou - následnou licenci za velmi výhodnou cenu. 

 • Následná licence SketchUp Pro CZ včetně povinného ročního servisu aktualizací → sleva 10%
  Zvýhodnění se vztahuje pro uživatele, kteří obnoví licenci s propadlým aktualizačním servisem. Zvýhodněná celková cena 16.299 Kč / 608,40 € (plná cena bez slevy 18.110 Kč / 676 €).

Co získáte?

Nákupem obdržíte nejnovější verzi SketchUp 2018 PRO CZ v české lokalizaci pro Windows a nově také pro uživatele MAC OS. V rámci nákupu máte nárok  aktualizace po dobu platnosti servisu zdarma. Obdržíte od nás 3E Pluginy a bezplatnou technickou podporu. 

 • BIM (informační model budovy)
  Informační model budovy je proces vytváření a správy dat o budově (modelu) během celého jejího životního cyklu. Záměrem je pomoct uživatelům ukládat a spravovat informace způsobem “SketchUp”.
 • Vylepšené Řezové roviny
  Řezové roviny jsou nepostradatelnou součástí tvorby dokumentace v téměř všech technických oborech. Proto bylo provedeno několik zásadních vylepšení.
 • STL Import/Export
  Rozšíření aplikace SketchUp o formát STL je v současnosti jedním z nejoblíbenější pluginů na Extension Warehouse. Nová verze SketchUp nativně podporuje import a export souborů STL.
 • Vylepšený LayOut
  Lepší LayOut, mnohem lepší výkresy ... LayOut je prostor pro uživatele, kteří chtějí své 3D projekty vytvořené v aplikaci SketchUp, prezentovat v podobě výkresové dokumentace. Naším úkolem pro LayOut je pomoci profesionálům udělat mnohem lepší výkresy nebo prezentaci, mnohem rychleji a s takovou kontrolou, jakou potřebují.

Podrobnosti

Pokud nevíte kdy vám skončil aktualizační servis, nebo zda máte nárok na cenové zvýhodnění a nebo chcete využít koupě další licence v rámci obnovy - zeptej se nás. Vyplňte krátký formulář a poskytneme vám veškeré informace. 

Cenový zvýhodnění se vztahuje pouze pro verze SketchUp Pro CZ od 9. května do 22. června.