POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Připravíme pro Vás cenovou nabídku na míru. Uveďte počet licencí SketchUp, renderovacích pluginů nebo číslo stávající licence pro obnovu aktualizací.

Licence SketchUp na pronájem je platná po dobu 1 rok.…
Trvalá licence SketchUp Pro zahrnuje povinný aktualizační servis na 1…
Další (následná) licence je cenově zvýhodněná pro majitele PRO verze…
Učebnice je psáná formou příkladu (školení). Počet stránek: 217 Provedení…
Referenční příručka LayOut. Počet stran: 170 Příručka obsahuje: Detailní popis…

VIZUALIZACE

 

Navýšení cen V-Ray

Od 1.2.2020 dojde k 25 % navýšení cen všech produktů V-Ray pro SketchUp. Poslední možnost zakoupení licencí za původní cenu je do 31. ledna.

RENDER [in] je plně integrovaný nástroj pro tvorbu rychlé fotorealistické…
Plugin pro tvorbu rychlé vizualizace ve SketchUpu. Licence zahrnuje SU…
S celou řadou kreativních nástrojů vám V-Ray umožňuje vykreslit vše…
S celou řadou kreativních nástrojů vám V-Ray umožňuje vykreslit vše…

Trvalá licence SketchUp Pro 

Komerční verzi SketchUp Pro si pořizujete jako trvalou licenci, jejíž součástí je povinný aktualizační servis na 12 měsíců. Po ukončení a neprodloužení aktualizačního servisu vám licence zůstává funkční bez omezení.

Možnosti licencování: V souladu s licenčními podmínkami společnosti Trimble, je možné licenci programu SketchUp PRO souběžně aktivovat na dvou zařízeních. Užívaní single licence paralelně na obou stanicích již možné není.

Aktualizace: V rámci aktualizačního servisu máte nárok na minimálně jednu novou verzi SketchUp PRO. Po uvedení nové verze obdržíte upgrade formou nových licenčních údajů - každý uživatel je obdrží na kontaktní email.

Pronájem 1 rok SketchUp Pro

Komerční verzi SketchUp Pro si můžete pořídít taktéž na 1 rok formou pronájmu. Balík SketchUp Pro zahrnuje prémiový online modelář (SketchUp pro web), Trimble Connect pro profesionální práci stejně jako aplikace pro verzi desktop. SketchUp Pro pro desktop, LayOut a Style Builder. Balík navíc zahrnuje rozšířené zobrazení reality pro SketchUp prohlížeč (IOS/Anroid) a prohlížení aplikací pro následující zařízení XR: HTC Vive, Oculus Rift, Microsoft HoloLens a sluchátka Windows Mixed Reality.

Možnosti licencování: Licence je vázana k osobnímu ID číslu (email a heslo) pro licencování SketchUp Pro desktop nebo online webového modeláře. ID číslo můžete aktivovat na více zařízeních, ale pracovat můžete pouze na jednom z nich.

Aktualizace: V rámci verze pronájem máte k dispozici vždy aktuální verzi SketchUp.